Kurumsal

Kurucularımızın Mesajı


1979 yılında Ankara’da 30’lu yaşlarda iki genç insan olarak ülkemize faydalı olmak ve çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakmak amacıyla küçük bir ofiste temellerini attığımız grubumuz, bugün birçok ülkede 1.000’den fazla çalışanı ve iş ortağı ile sektörlerinde önde gelen şirketler arasına girmiştir.

Mütevazı bir şekilde başladığımız iş hayatımıza, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetler ve çok sayıda önemli projeyi kazandırmış olmanın ve değer yaratmanın haklı gururunu taşıyoruz. Geldiğimiz noktada sadece grubumuzu ekonomik hayata kazandırmakla kalmamış, bu çabalara bizimle birlikte katkı sunan tüm çalışanlarımız, değerli aileleri, iş ortaklarımız ve tüm paydaşlarımızın hayatına da dokunmuş olduk.

Güçlü bir yapı oluşturup, bunu sürdürebilir kılmanın yolunun; ikinci nesil yöneticilerimizi ve onların donanımlı vizyonlarını şirketimize katmak olduğunu biliyorduk. İşte bu çerçevede, tecrübelerimizi, deneyimimizi ve bilgi birikimimizi her fırsatta genç nesillere aktarıp, onlara bu dönüşümde eşlik etmenin sorumluluğu ve görevinin bilincindeyiz.
Necmi İncesu
Onursal Başkan
Remziye İncesu
Onursal Başkan

HakkındaTemelleri 1979 yılında Ankara’da Necmi İncesu’nun vizyonu ve Remziye İncesu’nun çalışmalarıyla İncesu Gayrimenkul ile atılan İncesu Şirketler Grubu; Gayrimenkul, İnşaat, Dış Ticaret, Gıda, Gayrimenkul Değerleme alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 40 yıldan fazla süredir gayrimenkul sektöründe olan İncesu Gayrimenkul, geçen sürede Türkiye genelinde binlerce gayrimenkulün pazarlamasını, 50 milyon m2’den fazla arazinin satışını ve imar geliştirme sürecini tamamlamış ve Türkiye’nin en büyük holdinglerinin ve binlerce yatırımcının danışmanı olmuştur.

Diğer aile bireylerinin eğitimlerini tamamlayıp iş hayatına katılmasıyla faaliyet alanlarını genişleten grup, bugün sahip olduğu şirketler ile 3 kıtada yatırım ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurtdışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan İncesu Grup, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.