Grup Şirketleri

Premar Gayrimenkul


Türkiye’nin ilk ve tek yerli sermayeli gayrimenkul danışmanlığı şirketi olan Premar, çıktığı bu yolda profesyonel kadrosu ve yapılanması ile kısa sürede sektörün önde gelen markalarından birisi olmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışında bayilikler veren Premar’ın hedefi, ülkenin kaynaklarını yurtiçinde bırakmak, uluslararası bir marka olarak ülkesine kazanç sağlamak ve sektör lideri olmaktır.


WWW.PREMAR.COM.TR

Artek İnş. Tur. San. Tic. A.Ş


20 seneyi aşkın süredir inşaat sektöründe yer alan Artek, yurtiçi ve yurtdışında sayısız esere imza atmıştır. Konut ve ofis binaları üzerine uzmanlaşan firmamız, doğaya ve çevreye saygılı, leed sertifikalı ileri teknoloji yapılar üretmek için sürekli kendini yenilemektedir.

Yurtiçinde Nef, Dalsan gibi sektör lideri firmalar ile ortak yatırımı devam etmekte olup, Budapeşte, Macaristan konut projemizin inşaatı ve satışı tamamlanmıştır. Artek olarak değerli mülkleri, ikonik yapılara dönüştürüyoruz.


MPR Harita


Harita, imar ve planlama alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz birçok şehirde kentsel dönüşüm ve şehir planlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Ülkemiz için stratejik öneme sahip olan Balıkesir bölgesinde 20 milyon m2 alanda Türkiye’nin en büyük lojistik depolama, sanayi ve üretim bölgesi imar plan çalışması şirketimiz tarafından yapılmaktadır.


WWW.MPRİMAR.COM.TR

Demir G.D. A.Ş.


Demir Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., her türlü resmi ve özel kurum ve kuruluş ile gerçek ve tüzel kişilere ait taşınmazların, taşınmaz projelerinin ve taşınmazlarla ilgili hak ve faydaların yaklaşık değerlerinin bağımsız, tarafsız, objektif ve uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir edilmesi ve gayrimenkul alanında her türlü hukuki, mali ve teknik danışmanlık vermek amacıyla özel ve kamu sektörleri alanında eğitimli ve deneyimli uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle Ankara’da kurulmuştur. SPK ve BDDK lisansı olan Demir Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., 81 ilde bulunan çözüm ortaklarıyla yurt içinde ve aynı zamanda yurt dışında değerleme ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.


WWW.DEMİRGD.COM.TR

EMCON Mühendislik A.Ş.


EMCON, her biri kendi alanında tüm disiplinler arası proje ve uygulamada, 20 yılı aşkın süredir, yüksek seviyede yurt içi ve yurt dışı projelerde tecrübeye sahip üç mühendis tarafından kurulmuş olup, grubumuz ile stratejik ortaklık anlaşması yapmıştır.

Emcon, elektro-mekanik tesisat ve ict sistem çözümlerinde tasarım, proje, uygulama, işletme bakım, danışmanlık ve ürün tedarik hizmetleri vererek anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.


WWW.EMCONMÜHENDİSLİK.COM

EDEN Montenegro


Adriyatik denizi ve Avrupa’nın yeni gözdesi, eşsiz doğaya sahip olan Karadağ’da, Tivat ve Kotor Bay bölgelerinde lüks residence inşaatları yapan EDEN, kısa sürede bölgenin bilinen ve aranan markası olmuştur.


WWW.EDENMONTENEGRO.COM

Build Mont


Karadağ’da altyapı ve üstyapı taahhüt alanlarında uzmanlaşmış bu firma, 2019 yılında grubumuz ile stratejik ortaklık anlaşması imzalamış ve ülkenin büyük projelerine teklif vermeye başlamıştır.

2020 yılında Marriott grubu Kolasin Resort inşaat ihalesini almış ve faaliyetlerine devam etmektedir.


WWW.BUILDMONT.COM

BNY Gmbh Export-Import


Pazarlama ve yönetim merkezi İstanbul’da, dağıtım ve lojistik merkezi Düsseldorf, Almanya’da yer alan şirketimiz, ülkemizden ve Dünya genelinden birçok markanın başta Almanya, İngiltere, Fransa olmak üzere Avrupa genelinde pazarlama ve satışını yapmaktadır


WWW.UANDU.DE

König Gmbh


Almanya Kuzey-Ren-Vestfalya eyaleti bölgesinde 20 yılı aşkın süredir konut sektöründe yer alan König, 2020 yılında grubumuz tarafından satın alınmıştır.

Bölgenin bilinir ve güvenilir firması olan König, bölgede inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.Ansolon